Skip to main content
Mémoire de l’air

Mémoire de l’air onderzoekt hoe het lichaam informatie opvangt, selecteert, transformeert en doorgeeft in een reflectie op het lichaam als drager van archieven.

Het project sluit aan bij het onderzoek naar de Ecologie van Aandacht zoals getheoretiseerd door Yves Citton en Anne Alombert, waarbij de aandachtspatronen in een wereld van informatiewijze hyperstimulatie in vraag worden gesteld.
Rond dit onderwerp vormt "Geheugen van de Lucht" een ontmoetingsplaats voor kunstenaars en onderzoekers via lezingen, projecties, workshops, performances en ateliers in verschillende sociale instellingen.

Project gesteund door La Raffinerie - Charleroi danse, de gemeente Ukkel en de Federatie Wallonië-Brussel.
Contact: antenneitalique chez gmail.com.

Contact

General manager
Pierre-Laurent Boudet
pierlo.boudet (at) entropieproduction.be
+32 484 650 830
Administrative manager
Stéphanie Bouteille
admin (at) entropieproduction.be
+32 491 07 20 76
Production manager

prod (at) entropieproduction.be

Webmaster
Abel Poucet

Entropie Production is supported by Ministry of Culture of Fédération Wallonie Bruxelles, Wallonie Bruxelles International and the Commission communautaire française (Cocof).

Bureau: P.A.C.O. (Pôle d’Accompagnement Collaboratif et Ouvert) - 17 Manchesterstraat 1080 Sint-Jans-Molenbeek

Job offer Prod/Comm


Subscribe

* indicates required

Intuit Mailchimp